Tiny House Necochea Villa
| Wi-Fi | Aktiviteter Vandring | Luftkonditionering |
| Husdjur Husdjur tillåtna |
Tiny House Necochea Villa med 1 sovrum, som ligger inom 8 minuters promenad från Jardín japonés de Necochea, är perfekt för upp till 2 gäster. Den här villan med 1 badrum, som ligger nära Parque Miguel Lillo, erbjuder Wi Fi och en parkering.
Denna villa ligger inom 3 km från Descanso de Lobos Marinos, och Lago de los Cisnes ligger cirka 1 km bort.
Du kan njuta av utsikten över trädgården på boendet.
Restaurangen Helados y Cafe DEL BOSQUE, som serverar ett brett utbud av måltider, ligger cirka 5 minuter bort till fots.
- Lokala sevärdheter
- Cine Ocean1422 km
- Jardín japonés de Necochea540 km
- Museo Historico Regional1373 km
- Lago de los Cisnes727 km
- Sahara Club De Playa1045 km
- Chapelco Bowling Bar1551 km
- Zeus1078 km
- Museo Histórico Regional de Necochea. Casa Díaz Vélez Álvarez de Toledo791 km
- Balneario Sahara1003 km
- Museo Historico Municipal Egisto Ratti801 km
- Flygplatser
- Necochea flygplats17 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
- Endast för vuxna
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
- Grill faciliteter
- Vandring
På rummet
- Luftkonditionering
- Uppvärmning
- Terrass
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Vad är priset för en natt på Tiny House Necochea Villa?
Genomsnittspriset i Tiny House Necochea Villa är 38$. För särskild information, kontakta boendet. - ❓
Finns det ett kök på Tiny House Necochea Villa?
Ett komplett kök finns på Tiny House Necochea Villa. - ❓
Är husdjur tillåtna i Tiny House Necochea Villa?
Gästerna får bo på Tiny House Necochea Villa med sina husdjur. - ❓
Vilken utsikt erbjuds på Tiny House Necochea Villa?
Utsikten över trädgården erbjuds till gästerna på Tiny House Necochea Villa. - ❓
Finns det en bubbelpool i semesterbostaden?
Ja, en bubbelpool erbjuds i semesterbostaden.